نام کامل:سهیلا افشار,نام مستعار:شهراد آسانسور.آدرس سایت:www.shahrad-asansor.com.همکاران:Soomar63

مرا بخاطر بسپار

ورود

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان و ساخت و ساز عمان ۲۳ الی ۲۶ اسفند ۹۵

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان و ساخت و ساز عمان ۲۳ الی ۲۶ اسفند ۹۵

با توجه به حجم مبادلات تجاری ایران و عمان و بازار مساعد سیاسی و اقتصادی عمان کشور ایران قصد شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان و ساخت و ساز را دارد و در این راستا از صنعت آسانسور و سندیکای آسانسور و پله برقی جهت ارایه تسهیلات و شرکت در این نمایشگاه دعوت بعمل آمده است.

خبر حادثه ای

سقوط کودک 4 ماه از پله برقی در چین

وقوع حادثه های متعدد ثابت می کند یکی از حساس ترین مواقعی که والدین باید کاملا مراقب فرزندان خود باشند هنگام سوارشدن پله برقی است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تکان دهنده سقوط یک نوزاد از پله برقی در یکی از بازارهای چین را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود این نوزاد 4 ماهه که در آغوش مادربزرگش است در لحظه سوار شدن پله برقی ناگهان در اثر لغزش و از دست دادن تعادل وی از ارتفاع 9 متری به پایین سقوط می کند.

در این ویدئو مادر و خواهر این نوزاد نیز دیده می شوند. بنا به گزارش People's Daily China این نوزاد بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت اما در اثر ضربه شدیدی که به سر وی وارد شده بود متاسفانه جان سپرد. این حادثه ساعت 2:30 بعدظهر روز 22 آبان 1395 در بازار شانگهای چین رخ داد.