نام کامل:سهیلا افشار,نام مستعار:شهراد آسانسور.آدرس سایت:www.shahrad-asansor.com.همکاران:Soomar63

مرا بخاطر بسپار

ورود

سیستم نجات اضطراری

طراحی سایتروش سنتی و متداول برای به حرکت در آوردن کابین هنگام قطع برق،باز کردن ترمز مکانیکی آسانسور توسط اهرم و گرداندن چرخ دستی می باشد. در قرن بیست و یکم که تکنولوژی پیشرفت چشمگیری کرده است و ابزار و سیستم های کمکی در همه ی زمینه ها ساخته شده است.
سیستم نجات اضطراری طوری طراحی شده است که قطع برق را تشخیص می دهد و با پخش پیام هایی قطع برق را اعلام می کند و با رعایت نکات ایمنی،آسانسور را در راستای نزدیک ترین طبقه رسانده و درب را باز می کند تا افراد از داخل کابین خارج شوند.
نکات مهم در مورد سیستم نجات اضطراری:
در سیستم های نجات اضطراری از باطری های سیلد اسید استفاده می شود.
اگر این باطری ها برای مدت طولانی بدون استفاده در انبار باقی بماند رفته رفته شارژ آن کم می شود و عمر مفید آن کاسته می شود،بنابراین در سفارش سیستم های اضطراری این نکته قابل اهمیت است که بعد از تحویل سیستم به سرعت نسبت به نصب آن اقدام گرددو باطری ها زیر شارژ قرار گیرد.
معمولا بین تحویل تابلو تا نصب آن مدت زمان زیادی طول می کشد که این مورد برای سیستم های نجات اضطراری مناسب نمی باشد،بنابراین در بازدیدهای دوره ای باید ولتاژ باطری ها بررسی گردد.
در نهایت برای افزایش اطمینان از صحت عملکرد کلی سیستم می توان با قطع برق سیستم نجات اضطراری را مورد تست قرارداد.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 02144593632 و یا با شماره همراه 09128958902 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است